Szklane

Szklane

 

Czy wiesz, że o estetyce pomieszczenia decyduje nie tylko kolorystyka, rodzaj mebli, ich ustawienie i wzornictwo? Bardzo często charakteru nadają drobne elementy. Mogą być proste lub wręcz przeciwnie — rzucać się w oczy głęboką barwą. Do grupy takich przedmiotów możemy śmiało zaliczyć szklane listwy, które powoli wypierają wyglądem i efektem drewniane, metalowe oraz ceramiczne modele.

Jakie są zalety szklanych listew?

 

Jeżeli szukasz rozwiązania, które nie będzie drogie i w bardzo prosty sposób odmieni całe pomieszczenie, to ten produkt z pewnością Ci się spodoba. Listwy szklane świetnie sprawdzą się zarówno w łazience, jak i w kuchni czy salonie. Do czyszczenia wystarczy woda i delikatny detergent lub środek do czyszczenia szkła oraz szyb. Co więcej, razem z nimi możesz stworzyć niepowtarzalną aranżację, np. poprzez oddzielenie od siebie dwóch różnych wzorów płytek, ozdobienie brzegów lustra czy zaznaczenie granicy między ścianą a podłogą. Ich uniwersalny wygląd wpasuje się w estetykę każdego pokoju. Jeśli jednak zależy Ci na konkretnym kolorze, np. niebieskim, różowym lub zielonym, to takie również znajdziesz w naszym sklepie.

Jak wygląda montaż listew szklanych?

 

Nie jest to skomplikowany proces, ale wymaga dużej dokładności, żeby móc cieszyć się estetycznym wyglądem przed długi czas. Listwy szklane należy montować zachowując co najmniej 0,15 milimetra fugi. Powierzchnie, na których mają się znaleźć, muszą być przede wszystkim suche, dobrze oczyszczone, otłuszczone i zagruntowane specjalnym płynem. Do ich klejenia używa się głównie silnych klejów do luster, które utrzymają dekorację w konkretnym miejscu. Po upływie 24 godzin od przyklejenia można przystąpić do spoinowania z użyciem fug drobnoziarnistych.

Co znajdziesz w naszym sklepie?

 

Mając na uwadze różnorodne potrzeby Klientów, w naszym asortymencie dostępne są szklane listwy w kilku kolorach o wymiarach: 1x60, 1.5x90, 2.3x60, 2.3x90 i 3.7x60. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz idealny produkt dla siebie i swojego domu!