Płytki ceramiczne

Płytki ceramiczne

To uniwersalny materiał do wykończenia powierzchni ścian, podłóg, schodów i elewacji. Główne cechy płytek ceramicznych to odporność na wilgoć oraz wysokie temperatury oraz wysoka ogólna trwałość - są odporne na działanie warunków atmosferycznych, nie tracą kolorów pod wpływem nawet bardzo intensywnego słońca oraz zmian temperatur. Są także materiałem odpornym na działanie ognia (Klasa A1). W zależności od rodzaju płytek i ich grubości płytki ceramiczne mogą charakteryzować się bardzo dobrymi parametrami wytrzymałościowymi, są odporne na obciążenia oraz zarysowania. Płytki ceramiczne są odporne na zabrudzenia oraz zaplamienie wieloma środkami, z którymi mogą zetknąć się podczas użytkowania, np. olej, oliwa czy czerwone wino. Zwykle wystarczy je przetrzeć szmatką z detergentem domowego użytku.

Ogromny wybór kolorów, struktur, faktur i rodzajów powierzchni w połączeniu z dostępnymi różnymi rozmiarami i kształtami, powoduje, że płytki ceramiczne są tak chętnie stosowanym materiałem wykończeniowym w naszch domach.

Estetyka tych produktów wykracza poza wszelkie standardy. Różnorodność wykończeń, od lśniącego połysku, poprzezsubtelną satynę, do nowoczesnego matu, umożliwia tworzenie wyrafinowanych przestrzeni. Dostępność kształtów, takichjak harmonijne kwadraty czy dynamiczne prostokąty, pozwala na indywidualne dostosowanie do każdej powierzchni.Dodatkowo płytki ceramiczne o różnych rozmiarach, od małych 15 × 15 cm do imponujących 100 × 100 cm, dająmożliwość kreowania unikalnych wzorów i kombinacji, które odzwierciedlają osobowość i styl użytkownika.

Innowacyjne rozwiązania — płytki ceramiczne

Stale śledzimy nowinki technologiczne i wprowadzamy innowacyjne produkty, na przykład o właściwościach antypoślizgowych, które zwiększają bezpieczeństwo użytkowania. Klasa R10 to idealny kompromis między komfortema bezpieczeństwem, natomiast płytki ceramiczne z klasą R11 są zalecane do miejsc, gdzie występuje duża wilgotność lubryzyko poślizgnięcia się. Dodatkowo nasze artykuły mogą posiadać rektyfikowane krawędzie, co pozwala naminimalizację szerokości fugi, podkreślając jednolitość powierzchni.

Styl i trwałość płytek ceramicznych

Dążymy do tego, aby nasze produkty były nie tylko estetycznie atrakcyjne, ale również ekologiczne. Współpracujemy zproducentami, którzy są znani w branży dzięki wytrzymałości swoich projektów. Dlatego wszystkie nasze płytkiceramiczne mrozoodporne to doskonały wybór na zewnątrz, odpierające surowe warunki atmosferyczne, co przekłada sięna długotrwałe użytkowanie bez konieczności częstej wymiany. Pozostałe produkty również są gwarancją długoletniegoużytkowania jakichkolwiek problemów z powierzchnią.

Spektrum możliwości z naszymi płytkami ceramicznymi

Niezależnie od tego, czy szukasz materiałów wykończeniowych inspirowanych naturą, takich jak te o wyglądzie marmuru czy drewna, czy preferujesz nowoczesne patchworki lub monokolory – nasza oferta jest szeroka i zróżnicowana. Dostępne są także płytki ceramiczne imitujące kamień, lastriko czy beton, które perfekcyjnie wkomponują się w każdą przestrzeń, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Przekonaj się sam już teraz i wybierz idealne produkty do swojego domu!