Listwy

Listwy

Montowane w końcowych etapach każdego remontu, są niemal symbolem jego zwieńczenia. Listwy to stosowana powszechnie praktyczna forma zdobienia, która zakrywa niedociągnięcia i nieestetyczne elementy wykończenia, ale także wzmacnia i zabezpiecza jej strukturę. Choć niektórzy rezygnują z takiego rozwiązania, wielu domownikom ciężko byłoby się bez nich obejść. 

Ich główną zaletą jest odizolowanie szczeliny, jaką powstaje pomiędzy ścianą a podłogą, a także wypełnienie tej przestrzeni. W listwach można również umieścić różnego rodzaju przewody i okablowanie, dzięki czemu są one zabezpieczone przez czynnikami zewnętrznymi, a nam nie plączą się pod nogami. Element ten można umieścić także wzdłuż pionowego łączenia dwóch ścian, co nadaje pomieszczeniu estetycznego wyrazu. 

Listwy jako część wystroju wnętrza 

Różnią się przede wszystkim swoim designem – od najprostszych, malowanych na klasyczne kolory, drewnianych modeli po zdobione kamiennymi wzorami, imitujące iście antyczne wykończenie. Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór listew, dzięki czemu wierzymy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. 

Jak wybierać listwę? 

Nasi Klienci w pierwszej kolejności stawiają na warianty pasujące do kolorystyki wnętrza, w którym zostaną umieszczone. W dobrze oświetlonych przestrzeniach sprawdzają się klasyczne, białe listwy lub też w jasnych tonacjach beżu. Z kolei do poszczególnych pokoi czy sypialni często wybierane są bardziej wyszukane modele, na przykład czarne, srebrne lub też w intensywnych odcieniach zieleni czy błękitu. 

Z jakiego materiału może być wykonana listwa? 

Proponujemy wypróbowanie nowoczesnych wariantów, takich jak listwy szklane, doskonale sprawdzające się w łazience lub wykonane z kamienia, które cechuje wysoka trwałość. Dysponujemy również standardowymi modelami, wykonanymi z drewna, metalu oraz ceramiki o różnorodności parametrów, barw oraz motywów dekoracyjnych. 

Wiele oferowanych przez nas listew cechuje łatwość montażu, dzięki czemu wierzymy, że poradzi sobie z nimi każdy.