Glazury i Dekory

Glazury i Dekory

Jeśli szukasz czegoś, co w bardzo prosty sposób doda charakteru danej przestrzeni, to dobrze trafiłeś. Oferujemy różnego rodzaju glazury i dekory — zarówno te minimalistyczne, jak i te zwracające uwagę, na przykład konkretną kolorystyką. Niezależnie więc od tego, w jakim stylu urządziłeś swoje mieszkanie lub dom oraz jakie aranżacje podobają Ci się najbardziej, dzięki naszemu szerokiemu asortymentowi z pewnością znajdziesz tutaj coś dla siebie.

Coś więcej niż tylko gładki dekor – od marmuru po patchwork

Niektórzy z naszych Klientów najlepiej czują się w minimalistycznych wnętrzach. Takich, które są wizualnie lekkie, delikatne i gładkie. Inni natomiast preferują styl, który jest kompletnym przeciwieństwem. Niezależnie jednak od tego, do której grupy Ty się zaliczasz, u nas znajdziesz coś dla swojego domu. Oferujemy glazury i dekory o różnorodnych motywach. Marmur, drewno, kamień, beton, kwiaty, liście, monokolor i patchwork to tylko kilka z nich.

Rodzaj powierzchni ma znaczenie — gładka, carving lub strukturalna

Pod tym względem również posiadamy kilka opcji, dzięki czemu możesz stworzyć różnego rodzaju przestrzenie. Gładkie glazury i dekory to klasyk, który zawsze dobrze wygląda — można więc nazwać go bezpieczną opcją. Carving to produkty z widocznym żłobieniem na powierzchni. Strukturalna płytka z kolei ma wyczuwalną teksturę pod palcami, na przykład imitującą drewno czy kamień naturalny.

Glazury i dekory w każdym — rozmiary i producenci

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy projekt jest inny. Z tego względu postanowiliśmy umieścić glazury i dekory o różnych parametrach w naszej ofercie. Dostępne są produkty o wymiarach 10x30, 20x50, 25x50, 20x60, 30x60, 25x75, 25x85, 30x90, 35x90, 60x90, 40x120, 60x120. Co więcej, w naszej ofercie znajdują się również wyłącznie te produkty, które są stworzone z wysokiej jakości materiałów, będących gwarancją dobrej inwestycji na długie lata. Glazury i dekory dostępne w tej kategorii to produkty znanych i sprawdzonych marek takich jak Baldocer, Cifre, Emigres, Halcon, La Platera, Stile, STN, Undefasa.

Nie jesteś pewien, który produkt wybrać? Skontaktuj się z nami — chętnie doradzimy!