Mozaiki i Dekoracje

Mozaiki i Dekoracje

Wiemy, że zależy Ci na wyjątkowym sposobie zaaranżowania domowego wnętrza. Wiemy, że kładziesz nacisk na nowoczesne rozwiązania ścienne, które świetnie się skomponują ze wszystkimi elementami. Wiemy w końcu, w jaki sposób możesz spełnić swoje wymagania! Jedyne, co musisz zrobić, to sprawdzić, jakie mozaiki (kamienne oraz szklane) i dekoracje są dostępne w naszym sklepie internetowym, a następnie wybrać najlepszą dla siebie propozycję płytek. Efekt jak z najnowszych czasopism wnętrzarskich – zapewniony na Twojej ścianie!

Płytki szklane – dekoracja na Twoje potrzeby

Do kuchni, łazienki i każdej innej domowej przestrzeni – zgodnie z Twoimi preferencjami! Oferowane przez nas płytki dekoracyjne wykonane są ze szkła (powierzchnia odbijająca światło) i posiadają fazowane krawędzie. Z uwagi na takie cechy zapewniają nie tylko elegancki i estetyczny efekt w pomieszczeniu, ale również optycznie powiększenie powierzchni, co znacząco podnosi komfort spędzania w nim czasu. Dekor szklany miedziany, grafitowy czy srebrny – a jaki Ty wybierzesz do swojego wnętrza?

Mozaiki ścienne - zróżnicowanie oferty

Bez względu na to, jaki styl urządzenia wnętrza najbardziej do Ciebie przemawia, możemy zapewnić, że w naszym sklepie internetowym znajdziesz szklaną lub kamienną mozaikę ścienną, która doskonale wpasuje się w Twój gust. Proponowany przez nas model imitujący naturalne drewno sprawdzi się doskonale w pomieszczeniach zaaranżowanych na styl industrialny. Gładka, matowa powierzchnia w kolorze białym w kształcie heksagonu to z kolei najlepszy wybór do wnętrz urządzonych w prostym i minimalistycznym stylu skandynawskim, a błyszczące płytki w odcieniu niebieskim świetnie dopasują się do łazienki. Podklejenie na nylonowej siatce sprawia, że tę mozaikę można zamontować na nietypowych, trudnych powierzchniach (takich jak zaokrąglone obudowy wanien i brodzików).

Zdecyduj się na oferowane przez nas płytki z mozaiką i dekoracyjne, a osiągnięty w pomieszczeniu domowym (zwłaszcza na ścianie w kuchni czy łazience) efekt na pewno Cię zachwyci. Niektóre z modeli (np. kamienne) mogą być stosowane również jako zewnętrzna elewacja budynku – zgodnie z Twoimi preferencjami!