Gresy

Gresy

Wykańczanie lub remont domu potrafi spędzić sen z powiek niejednej osobie. Bardzo często pojawia się mnóstwo pytań i wątpliwości, na przykład gres czy terakota? A może panele wodoodporne? Albo drewno? To niełatwy wybór, jednak, skoro tutaj jesteś, to z pewnością poważnie rozważasz położenie tej pierwszej opcji. Ten produkt ma wiele zalet i wyprzeda w znacznym stopniu pozostałe rozwiązania. Świetnie sprawdzi się dosłownie w każdym pomieszczeniu, będzie niemal bezproblemowy w eksploatacji i wpłynie pozytywnie na estetykę całego domu.

Gres – cechy charakterystyczne rozwiązania

To prawdopodobnie jeden z najpopularniejszych wyrobów, który stosowany jest zarówno jako wykończenie ścian, jak i podłóg. Sława gresu wynika przede wszystkim z zalet takich jak wytrzymałość. Zawdzięcza ją kamionce szlachetnej, z której powstaje oraz długiemu procesowi wypalania w 1200 stopniach Celsjusza. W ten sposób zyskuje cechy podobne do tych, z których słynie naturalny granit. Niestraszne mu zatem zarysowanie czy uszkodzenia mechaniczne — żeby zniszczyć gres potrzeba zdecydowanie czegoś więcej niż upuszczenie talerza czy przewrócenie regału z książkami.

Z tego względu będzie świetnym wyborem do każdego pomieszczenia w domu. Występuje w wielu motywach, wzorach i kolorach, dzięki czemu bardzo łatwo stworzyć z nim bardzo satysfakcjonującą i estetyczną aranżację wnętrza. Warto jednak zastanowić się nad powłoką antypoślizgową, jeżeli zależy Ci na położeniu gresu w miejscu, w którym będzie ślisko z powodu wody lub innych substancji.

Jakiego rodzaju gres znajdziesz w naszym sklepie internetowym?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, w asortymencie umieściliśmy produkty o różnorodnych wymiarach. Przykładowo, bez problemu znajdziesz tutaj gres 25x25, 33x33, 50x50, 30x60, 60x60, 40x70, 80x80, 90x90, 15x100, 100x100, 20x120, 23x120, 24x120, 30x120, 60x120, 24x150. Możesz wybrać modele imitujące wizualnie marmur, kamień, drewno, beton, metal, lastryko, patchwork lub inne. Bez problemu znajdziesz również różne wykończenia – połysk, mat, satyna, lapato lub carving.

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz ten produkt, który sprawi, że Twój dom będzie dokładnie taki, jaki sobie wymarzyłeś!