Kamienne

Kamienne

Marzy Ci się wnętrze z charakterem, ale nie wiesz, jak to zrobić? W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdziesz jedno z najprostszych rozwiązań. Pozwala ono całkowicie odmienić wnętrze — niezależnie od stylu czy rodzaju wykończenia, na którym Ci zależy. Naszym Klientom oferujemy listwy kamienne w różnych wymiarach, wzorach i kolorach. Dzięki temu bez problemu każdy znajdzie u nas odpowiednią opcję dla siebie i swojego domu.

Listwy kamienne – gdzie i w jaki sposób sprawdzą się najlepiej?

Produkty tego typu cechuje przede wszystkim uniwersalność. Mogą być zamontowane w dowolnym miejscu, np. tuż przy podłodze, oddzielając wizualnie ścianę. Z powodzeniem mogą znaleźć się także w połowie ściany, na ¾ wysokości lub zaraz przy suficie. Ciekawy efekt można uzyskać także montując listwy kamienne wokół przycisku zabudowanej spłuczki, dookoła strefy prysznicowej, lustra czy innej części pomieszczenia, która w jakiś sposób się wyróżnia.

Jednak ich zastosowanie nie ogranicza się wyłącznie do łazienki. Ponieważ zostały wykonane z odpornego materiału, który dobrze znosi kontakt z wilgocią czy wysoką temperaturą, świetnie sprawdzą się również w kuchni, np. dla urozmaicenia na szycie płytek ułożonych między górnymi i dolnymi szafkami. Warto tutaj zwrócić uwagę na jeszcze jedną cechę, która może przekonać wiele osób do zakupu listew kamiennych, a mianowicie – prostota czyszczenia. Tutaj wystarczy tylko wilgotna ściereczka i — przy trudniejszych zabrudzeniach — jedynie odrobina detergentu.

Szeroki wybór listew kamiennych – wymiary i motywy

Zależy nam, żeby jak największa ilość Klientów znalazła u nad dokładnie to, czego potrzebuje. Z tego względu zadbaliśmy o dostępność różnorodnych wymiarów np. 3,4x20, 3,1x60, 4,8x60, 5x60, 4,2x85 czy 2x90 centymetrów. Co więcej, oferujemy także wiele opcji pod względem inspiracji. Nasze listwy kamienne występują więc w kilku motywach, chociażby kwiatowym, z elementami trójwymiarowymi czy z połączeniami kilku barw. Jesteśmy pewni, że dzięki tak szerokiemu wyborowi dopasujesz nasze produkty do swojego projektu. A jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych listew kamiennych, to śmiało! Skontaktuj się z nami i uzyskaj więcej informacji.