Samoprzylepne

Samoprzylepne

Prosto, szybko i estetycznie – czy tak może przebiec Twój remont? Oczywiście, że tak! Wystarczy, że wybierzesz odpowiednie produkty, które nie tylko będą atrakcyjne wizualnie, ale również nieskomplikowane w montażu i niewymagające w użytkowaniu. W tej kategorii znajdziesz właśnie tego typu przedmioty, a mianowicie – mozaiki samoprzylepne w różnych wzorach, kolorach i rozmiarach.

Z czego jest wykonana mozaika samoprzylepna?

Te produkty najczęściej wykonane są z materiałów takich jak winyl, aluminium i tworzywa sztuczne. Ma to swoje uzasadnienie w samej nazwie – mozaika samoprzylepna musi być lekka, żeby dobrze trzymała się danej powierzchni i nie odpadała pod wpływem ciężaru. W innym przypadku wymagałyby silniejszego podłoża (tak jak płytki), na przykład tynku na bazie gipsu lub cementu.

Jakie są zalety mozaiki samoprzylepnej?

Przede wszystkim — łatwy i bezproblemowy montaż. Nie potrzebujesz do tego żadnych specjalnych narzędzi. Potrzebujesz jedynie poziomicy, noża i odrobiny silikonu. Przed przystąpieniem do pracy musisz pamiętać tylko o oczyszczeniu powierzchni, na której ma być zamontowana mozaika samoprzylepna.

Po drugie, tego typu produkty sprawdzą się w więcej niż jednym pomieszczeniu. Umiejętnie dobrane, mogą pasować zarówno do łazienki, jak i do kuchni oraz salonu. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń poza Twoja własną wyobraźnią.

Kolejną zaletą jest utrzymanie czystości. Tego typu produkty nie wymagają specjalnego traktowania i konserwacji. Wszystkie zabrudzenia możesz bez problemu zmyć za pomocą wilgotnej ściereczki lub gąbki z odrobiną detergentu.

Co znajdziesz w naszym sklepie?

Oferujemy różnego rodzaju mozaiki samoprzylepne, które bez problemu dopasujesz do stylu swojego mieszkania lub domu. Posiadamy zarówno te klasyczne modele złożone z małych, kilkukolorowych kwadratów, jak i te bardziej ekstrawaganckie i zwracające uwagę o nieregularnych kształtach i barwach. Sprawdź naszą ofertę i wybierz idealną dekorację, która pozwoli Ci odmienić swoją przestrzeń w prosty sposób!