Lustrzane

Lustrzane

 

Przestrzeń w stylu glamour? A może minimalizm z odrobiną charakteru? W chłodnym barwach czy ciepłych? Opcji jest naprawdę dużo — prawdopodobnie niemal tyle, co potrzeb i oczekiwań wszystkich zainteresowanych. Mozaiki szklane, choć na pierwszy rzut oka mogą wydawać się za proste, potrafią odmienić każde pomieszczenie dzięki nieskomplikowanej formie. Ponadczasowa elegancja i klasa tkwią zwykle właśnie w nienachalnych projektach, które zawsze i wszędzie będą dobrze wyglądach.

Mozaiki szklane, czyli produkt bez wad

 

Oprócz nienachalnej estetyki, która idealnie wpasuje się do wszystkich stylów, do zalety tego typu dekoracji ściennych możemy zaliczyć przede wszystkim dużą twardość. Mozaiki szklane są odporne na zarysowania i matowienie. Ich powierzchnia jest idealna gładka oraz pozbawiona porów, dzięki czemu nie musisz martwić się procesem czyszczenia. Do tego wystarczy Ci wilgotna ściereczka oraz odrobina detergentu. Co więcej, są odporne między innymi na wysoką temperaturę i wilgoć. Świetnie sprawdzą się więc zarówno w łazience, jak i kuchni. Będą również dobrym wyborem do miejsc takich jak chociażby salony kosmetyczne.

Mozaika szlifowana i fazowana – co wybrać

 

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór szklanych mozaik. Oferujemy nie tylko różnorodne kształty, ale również wiele kolorów. Dzięki temu możesz bez problemu dobrać idealny model do swoich potrzeb oraz stylu pomieszczenia, w którym ma się znaleźć dekoracja ścienna. Warto jednak zwrócić uwagę jeszcze na sposób wykończenia. Dostępne są:

- szlifowane, czyli o prostych krawędziach, dzięki którym odbicie nie jest zaburzone;
- fazowane, których krawędzie są ukośne, w których światło odbija się pod różnymi kątami, pokazując zniekształcone odbicie.

Niektóre szklane mozaiki mogą więc stanowić funkcjonalny element przestrzeni, zastępując zwykłe lustra. Nie wiesz, którą wybrać? A może masz do nas kilka pytań? Jeśli tak, to skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci wybrać idealną dekorację ścienną, która podkreśli charakter Twojego wnętrza.