Metalowe

Metalowe

Na ścianie i na podłodze — tak naprawdę wszędzie, gdzie zajdzie taka potrzeba. Produkty w tej kategorii naszego sklepu cechuje przede wszystkim uniwersalność, której nie należy mylić z pospolitością. Efekt, który dają, jest bardzo elegancki i pasuje do każdego stylu aranżacji — niezależnie od użytej kolorystyki, obecnych imitacji, motywów czy materiałów. Listwy metalowe, bo o nich właśnie mowa, dostaniesz u nas w kilku różnych wersjach. Możesz swobodnie wybierać spośród barw, producentów oraz wymiarów.

W jaki sposób używać listew metalowych?

Wbrew pozorom te produkty nie są stosowane wyłącznie ze względu na estetykę. Oczywiście, pod tym kątem nie mają sobie równych — są w stanie odmienić niejedno wnętrze, zarówno w łazience, jak i w kuchni czy jakimkolwiek innym pomieszczeniu. Jednak listwy metalowe mogą pomóc w różnych sytuacjach, na przykład w momencie, kiedy:

  • brakuje nam kilku centymetrów między płytką a końcem ściany;
  • chcemy oddzielić różne wzory płytek;
  • zależy nam na oddzieleniu dwóch stref, chociażby prysznicowej lub w progu, między płytkami podłogowymi w łazience a częścią poza jej obszarem;
  • chcemy zakończyć lub zaakcentować ranty, chociażby nad zabudowaną spłuczką czy zlewem.

Jak więc widzisz, nasze listwy metalowe z pewnością znajdą zastosowanie w Twoim wnętrzu.

Szeroki wybór listew metalowych – wymiary

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy z naszych Klientów ma inne potrzeby. Jedni będą potrzebować bardzo cienkich listew metalowych, które będą dawać subtelny efekt. Drudzy będą preferowali nieco grubsze. Takie, które będą bardziej zauważalne i nie będą stanowić jedynie niewielkiego wypełnienia między płytkami. Trzeci natomiast – te naprawdę grube i długie. Z tego względu w naszym asortymencie umieściliśmy produkty o następujących wymiarach: 1x60, 2x60, 2,5x60, 2,8x60, 3x60, 2x85, 2x89,5, 1x90 i 2x90 centymetrów. Bez problemu więc znajdziesz u nas idealny rozmiar. Jeżeli jednak potrzebujesz niestandardowych wymiarów, możesz je dowolnie dociąć.

Zapoznaj się z naszą ofertą listew metalowych i wybierz produkt, który całkowicie zmieni Twoją przestrzeń. A jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym sklepem.