Ceramiczne

Ceramiczne

Płytki to oczywisty wybór do każdej łazienki i niekiedy również do kuchni. Znalezienie idealnego wzoru jest nie lada wyzwaniem. Szczególnie jeśli zależy Ci na stworzeniu przestrzeni, która przez wiele lat będzie tak samo atrakcyjna jak w momencie projektowania. Warto wtedy rozważyć użycie kilku wzorów, połączenia różnych materiałów oraz form. W tej kategorii naszego sklepu znajdziesz jedno z możliwych rozwiązań, czyli listwy ceramiczne.

Czym są listwy ceramiczne?

To nic innego jak ozdobne profile, które pełnią funkcję dekoracyjną w danym pomieszczeniu. Ich montaż jest taki sam jak w przypadku płytek. Cechuje je taka sama trwałość, a do czyszczenia wystarczy wilgotna ściereczka. Należy unikać używania silnych detergentów, szczególnie w przypadku dekorów ze zdobieniami takimi jak brokat.

W naszym asortymencie znajdziesz kilkanaście opcji do wyboru. Posiadamy delikatnie zdobione listwy ceramiczne, które będą pasować do każdego wnętrza, oraz te wyjątkowo dekoracyjne, w kilku kolorach oraz z brokatem. Niektóre są idealnie gładkie i płaskie, przez co świetnie wtapiają się w pozostałe płytki. Inne wręcz przeciwnie — są wypukłe, wklęsłe i dają efekt 3D, dzięki czemu dodają charakteru całej aranżacji.

Ponadczasowa i elegancka dekoracja

Jeśli jesteś fanem minimalizmu, to z pewnością myślisz o delikatnych płytkach. Mogą być one całkowicie gładkie i z lekkim połyskiem lub posiadać efekt tłoczenia. Wyłożenie całej łazienki nimi może niestety stworzyć surową przestrzeń, której brakuje przytulności. Wystarczy jednak, że w pewnym miejscu pojawi się listwa ceramiczna w kontrastowym kolorze lub z ciekawym zdobieniem. Wtedy pomieszczenie będzie wyjątkowo eleganckie i nie straci na swojej lekkości.

Z drugiej strony, jeśli interesują Cię płytki, które mają konkretne wzory, możesz chcieć złagodzić estetykę łazienki. Wtedy dobrym wyborem będą jednokolorowe modele, które będą delikatnym akcentem w całym projekcie. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze listwy ceramiczne do swojego domu!